Mikówka

Domek w górach do wynajęcia.

Mikówka zaprasza.

Mikówka to jeden z dwóch sąsiadujących ze sobą domków jakie oferujemy do wynajęcia. Domek doskonale nadaje się do wynajęcia dla 2, 4, 6 a nawet 8 i 9 osób.

Zobacz także nasz drugi i trzeci domek góralski do wynajęcia:

Oto Domek na Skarpie

Oto Ciupaga.

Większe grupy mogą zarezerwować dwa domki. Tym samym zapraszamy grupy do 18 osób, które mogą liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty.

Wypoczywaj na górze, która łączy Buczkowice i Szczyrk.

Domek w górach do wynajęcia, to nie tylko slogan. Nasze domki są na zboczu góry Bieniatka, tuż na skraju lasu, jednocześnie na uboczu, z pięknym widokiem. Bieniatka, to góra, która łączy Buczkowice i Szczyrk. Dlatego urlopowicze, mogą cieszyć się ciszą i spokojem Buczkowic, a kiedy tylko mają ochotę w ciągu 5 minut, mogą pojechać do centrum Szczyrku.

Wypoczynkowi sprzyja duży taras, wiata ogrodowa, miejsce na ognisko.

Piękne domki utrzymane w góralskim stylu.

Nasze oba domki są utrzymane w góralskim stylu, a nowoczesna kuchnia i łazienka, wraz z wydajnym ogrzewaniem sprawia, że można komfortowo wypoczywać przez cały rok. Dodatkowo w cenie wynajmu oferujemy drewno, którym można do woli palić w kominku.

Zobacz galerię ze zdjęciami wnętrz domku.

Poniżej galeria ze zdjęciami wnętrza, gdzie można zobaczyć kuchnię, łazienkę, jadalnie i sypialnie. Zapraszamy serdecznie rodziny z dziećmi, seniorów i sportowców. Na pobyt w tygodniu, poza sezonem, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Zobacz nasze domki góralskie i okolicę z zewnątrz:

Galeria ze zdjęciami z zewnątrz.

Więcej o atrakcjach Szczyrku i okolic:

Dla rodzin z dziećmi.

Dla Seniorów.

Dla sportowców.

Zadzwoń i zarezerwuj.

Telefon: 537-375-390

Telefon: 733-157-018